Kursy walut: 1 EUR = 4.54 PLN; 1 USD = 3.82 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Multi-COM Sp. z o.o.

Multi-COM Sp. z o.o.
Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 5 - 10
Roczna sprzedaż: Euro 500.000 – 1.000.000
Rok założenia: 1999
Kategorie:

Elektronika i Elektrotechnika

Telekomunikacja

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Firma "Multi-Com Sp. z o.o." powstała w Kolbuszowej w 1999 roku i od początku zajmuje się sprzedażą/produkcją urządzeń do serwisu GSM. Początkowo nasza działalność skupiała się na rynku regionalnym, ale od 2000 roku funkcjonuje także na rynku ogólnopolskim i światowym, dzięki sprzedaży produktów za pośrednictwem sieci sklepów internetowych.

Od 1 lutego 2003 roku firma zmieniła status prawny na Spółke z ograniczoną odpowiedzialnością. Aktualnie zatrudniamy dziewięć osób. Kilkuletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej pozwala nam na doskonalenie naszych produktów jak i profesjonalną obsługę klienta.

Śledzenie zmian na rynku GSM/DCS pozwala nam na optymalne dostosowanie naszej oferty do rosnących potrzeb branży telekomunikacyjnej. Dbamy o to, by podstawowy sprzęt i urządzenia zainstalowane na początkowym etapie swojej świetności, były systematycznie modernizowane i uzupełniane. Regularne kontakty z czołowymi producentami akcesoriów, urządzeń do serwisu telefonów komórkowych, pozwalają nam śledzić bieżące zmiany czy modernizacje. Są dla nas także inspiracją do stosowania nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, zwłaszcza w procesie produkcji.

W naszej ofercie można znaleźć urządzenia serwisowe, kable, urządzenia uniwersalne, stacje lutownicze oraz wszelkiego rodzaju akcesoria i osprzęt wspomagające komunikację PC-PC i PC-GSM.

Naszym klientom - zarówno detalicznym jak i hurtowym - zapewniamy wysoki poziom usług. W celu ułatwienia kontaktu klientów, Multi-COM Sp. z o.o. dzieli się na działy: sprzedaży (obsługa klienta/ zamówienia), dział techniczny (wsparcie techniczne), dział reklamacji oraz dział produkcji. Dział pomocy technicznej naszej firmy szybko i skutecznie rozwiązuje problemy, jakie może napotkać nowy użytkownik urządzeń. Uważamy to za duży nasz sukces co niewatpliwie wyróżnia nas spośród innych firm danej branży.

Jesteśmy dumni, że wytwarzane przez nas produkty są używane na całym świecie w serwisach GSM/DCS i d
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:22-go Lipca 31b
Miasto:Kolbuszowa
Kod pocztowy:36-100
Region:podkarpackie
Kraj:Polska
Telefon: +48 17 2270025
Faks: +48 17 2270025

Internet

Strona WWW:www.multi-com.pl
Prezentacja:www.multicom-pl.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Grażyna Koczur
Telefon stacjonarny: +48 17 2270025
Telefon komórkowy: +48 607506646
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję